Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybierz język:

O mnie

Bartosz GoździeniakFirmę Bartosz Goździeniak FLUENT założyłem w 2006 roku. Od początku działalności stawiam na najwyższą jakość świadczonych usług.

W swojej pracy koncentruję się głównie na komunikatywnym aspekcie języka angielskiego. Jestem dobrze zorganizowany i sumienny, moje zajęcia odznaczają się pewną przewidywalnością lubianą przez kursantów ponieważ pomaga im lepiej nauczyć się języka. Ponadto, podczas zajęć staram się stworzyć atmosferę sprzyjającą relaksowi, co motywuje kursantów do swobodnego eksperymentowania z językiem, popełniania błędów. Lekcje ze mną są pełne radosnego śmiechu, a uczniowie często traktują je jako miłą i pożyteczną odskocznię od codziennych obowiązków. Oczywiście pamiętam o tym, że dobry nauczyciel jest jak łagodny bat nad głową, motywujący do nauki swoją konsekwencją w egzekwowaniu zadanej pracy.

Przygotowałem wiele autorskich szkoleń zarówno od podstaw, jak i na bazie dostarczanych przez uczniów materiałów , których musieli nauczyć się, żeby zdać egzamin. Jestem w tworzeniu kursów kreatywny i skuteczny ponieważ większość moich kursantów zdaje wymarzone certyfikaty, maturę, lub po prostu cieszy się swobodą porozumiewania w języku angielskim.

 Jakie mam wykształcenie?

Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Puławach. Posiadam dyplom Licencjata Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego.

 Jakie mam doświadczenie?

Po ukończeniu edukacji zacząłem swoją karierę lektora języka angielskiego w następujących instytucjach:

 • „Surf” Agnieszka Kiełczewska – kursy General English dla dzieci, młodzieży i dorosłych,

 • „Akces” Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana – kursy General English dla młodzieży i dorosłych oraz klientów biznesowych: Novol Sp. z o.o., Konspol-Bis, Roerets Polska Sp. z o.o.,

 • Centrum Języków Obcych „Moose” - indywidualne kursy General English dla młodzieży i dorosłych.

 

W 2006 roku założyłem firmę Bartosz Goździeniak „FLUENT” gdzie świadczyłem usługi nauczania języka angielskiego indywidualnie i w grupach dla następujących klientów biznesowych:

 • Szkoła Języków Obcych „Profi-Lingua” - kursy General English oraz General English z elementami Business English dla między innymi: Orlen Petrozachód Sp. z o.o., Carl Zeiss Sp. z o.o., Solaris Bus&Coach S.A.,

 • Broen-Zawgaz Sp. z o.o. - kursy General English z elementami Technical English,

 • Słodownia Soufflet Sp. z o.o. - kurs konwersacyjny z elementami Business English; kurs: angielski w BHP (OSH English),

 • Techpak Sp. z o.o. - kurs General English dla kadry zarządzającej,

 • Pakland Sp. z o.o. - kurs General English dla kadry zarządzającej,

 • B&B School – kursy General English dla młodzieży i dorosłych.

 

Ponadto obsługuję wielu klientów indywidualnych, dla których przygotowałem  kursy General English oraz specjalistyczne i certyfikatowe, m.in.:

 • English for Nursing,

 • English for Pharmacy,

 • English in SAP Business Objects Web Intelligence,

 • FCE English,

 • IELTS English,

 • CAE English.

 

Mam nadzieję, że udało mi się Państwa przekonać, iż warto uczyć się języka angielskiego właśnie ze mną. Zapraszam więc do zapoznania się z ofertą dotyczącą kursów oraz zapisania się na jeden z nich już dziś!

 

Serdecznie zapraszam!

 

"Od roku uczęszczam na zajęcia prowadzone przez Pana Bartosza Goździeniaka i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów. Zajęcia z Panem Bartkiem są zawsze bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i łączą wszystkie najważniejsze elementy: słuchanie, mówienie, gramatykę, pisanie tekstów i inne. Dodatkowym atutem zajęć jest częste polecanie przez Bartka różnego rodzaju dodatkowych materiałów i źródeł, dzięki którym mogę we własnym zakresie rozwijać znajomość języka angielskiego. Lekcje prowadzone są w sympatycznej, przepełnionej poczuciem humoru atmosferze. Polecam Pana Bartosza, jako profesjonalnego lektora języka angielskiego!"

Anna, Poznań

 

 "Przez rok brałem udział w indywidualnym kursie j. angielskiego General English prowadzonym przez Bartosza Goździeniaka. Bardzo wysoko oceniam poziom tych zajęć, zarówno pod względem dydaktycznym jak i personalnym. Podobało mi się podejście nauczyciela - zawsze dobrze przygotowany, kontrolujący każde spotkanie jak i cały proces nauki. Trafnie diagnozował moje słabsze strony i kładł większy nacisk na te deficytowe obszary - działał i reagował elastycznie pod potrzeby.

Proponował moim zdaniem bardzo dobre materiały, dobierał bardzo ciekawe wątki do konwersacji, żywo i z autentyczną ciekawością reagował na odpowiedzi, stwarzając atmosferę realnych sytuacji dialogowych. Ponieważ dodatkowo mieliśmy kilka wspólnych tematów zainteresowań - rozmowa rzeczywiście wciągała. Uznaję to za duży atut - czekałem na takie lekcje.

Dlatego bez dwóch zdań - polecam!"

Pozdrawiam,

Marcin, Suchy Las

 

"Witam wszystkich kursantów Pana Bartosza Goździeniaka. Gdy na stronie znalazłem możliwość oddania opinii na temat lekcji z Panem Bartkiem bardzo się ucieszyłem, bo w końcu moje dobre zdanie o profesjonalizmie tych zajęć będzie gdzieś uwiecznione a nie tylko omawiane z innymi ludźmi.

W każdym razie te lekcje odblokowały moje uprzedzenia do języka angielskiego. Przed pierwszym kursem z Panem Bartkiem przygotowującym do matury z języka angielskiego nie umiałem nic, ale po nim dzięki jakości zajęć udało mi się w parę miesięcy nadrobić cały materiał i zdać maturę bardzo dobrze. Później miałem świetne zajęcia konwersacyjne uczące mnie mówienia i korzystania z języka angielskiego na co dzień. Na tych zajęciach sprawdził się świetnie system zapisywania słów, których nie potrafiłem powiedzieć podczas rozmowy i uczenia się ich na następne zajęcia. Podczas konwersacji Pan Bartek poprawiał mnie ucząc gramatyki, wymowy i słownictwa. Same lekcje nauczyły mnie świetnie języka angielskiego. Teraz przygotowuję się do FCE z Panem Bartkiem. Polecam przemyślany system nauki przystosowany do każdego rodzaju zajęć, system motywujący do nauki i wiele pomysłów prowadzącego zajęcia, które zdają egzamin.

Generalnie poświęcenie Pana Bartka do przygotowań i jakości lekcji daje niesamowity efekt uczenia się i zaprzyjaźnienia się z językiem angielskim i samym Panem Bartkiem.

Nie zapłacono mi za ten referat po prostu czuję potrzebę napisania tego :)"

Pozdrawiam,

Kamil z Suchego Lasu

 

"Podczas zajęć z Bartkiem szczególnie podobał mi się sposób prowadzenia zajęć.
- Po pierwsze dlatego, że nie trzymał się sztywno żadnego podręcznika czy innego narzuconego schematu (programu). Dobierał materiały i tematykę zajęć w taki sposób, by każda lekcja zbliżała mnie do osiągnięcia celu, który określiliśmy na początku cyklu spotkań.
- Po drugie dlatego, że zajęcia były ciekawe i różnorodne. Stosowane przez Bartka metody i ćwiczenia pomagają w naturalny sposób odblokować się i zacząć swobodnie mówić.

Polecam zajęcia z Bartkiem szczególnie tym, którzy wiedzą jaki cel chcą osiągnąć w nauce języka. Na pewno będą zadowoleni."

Marek, Poznań

 

 "Na zajęciach z Bartkiem podoba mi się swobodna atmosfera i sposób dotarcia do słuchacza. Polecam je każdemu, przede wszystkim dlatego, że czuję, że Bartek jest dobrze przygotowany merytorycznie i praktycznie. Ponadto, jest dobrze zorganizowany i sumienny, a metody prowadzenia zajęć są skuteczne. Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Bartkiem."

Rafał, Września

 

"Gdy zaczynałem z Bartkiem naukę języka angielskiego, bałem się, jak mi pójdzie. Na szczęście, cierpliwość i bezstresowe podejście do nauki mojego nauczyciela pomogło mi w przyswajaniu wiedzy. Uważam, że warto polecić Bartka głównie dlatego, że zajęcia z nim to nie tylko nauka, ale również mile spędzony czas."

Andrzej, Baranowo

 

"W klasie maturalnej pobierałem od Bartka lekcje angielskiego przez Skype, głównie z myślą o maturze rozszerzonej i ustnej. Możliwość brania udziału w lekcji przez Skype była bardzo wygodna, a odległość, która dzieliła mnie i Bartka nie wpływała negatywnie na poziom zajęć, który był zawsze wysoki. Zajęcia prowadzone były w miłej i luźnej atmosferze, szczególnie ciekawe były lekcje konwersacyjne, w których poruszaliśmy poważne i mniej poważne tematy, dzięki czemu zajęcia nabierały kolorytu. Liczne testy oraz pisemne zadania domowe bardzo pomogły mi w uzyskaniu satysfakcjonującego wyniku na maturze.

Bartek jako nauczyciel jest wymagający, jednak nigdy nie wprowadza atmosfery niepotrzebnej nerwowości i każdy kto podejdzie do prowadzonych przez Niego lekcji poważnie, może uzyskać oczekiwane efekty.

Polecam lekcje z Bartkiem, ponieważ jest to nie tylko możliwość nauki języka angielskiego, ale również miło spędzony czas."

Michał, Szczecin

Odsłon artykułów:
424382

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.