Kursy On-line

Komunikacja internetowa to prawdziwa rewolucja w edukacji. Nauka, pobieranie lekcji wymaga minimalnego wysiłku, wystarczy usiąść przy komputerze / telefonie / tablecie i połączyć się z nauczycielem, niemalże w każdym miejscu i czasie. Przy obecnych rozwiązaniach technologicznych, prędkości połączeń internetowych, lekcje przez Skype, facebook messenger czy inne popularne komunikatory niewiele różnią się od zajęć "na żywo".

Miałem i mam przyjemność spotykać się przez internet z uczniami z Poznania, Warszawy, Szczecina, Radojewa, Grudziądza, Wrześni oraz Suchego Lasu. Przygotowywałem w ten sposób do matury, egzaminu gimnazjalnego, prowadziłem zajęcia konwersacyjne oraz Business English. Wszyscy moi klienci byli i są bardzo zadowoleni z tego rozwiązania. Jako główny powód podawali dużą elastyczność czasową oraz wolność wyboru miejsca. Wielu z nich, gdy nie może połączyć się ze mną przy pomocy swojego komputera w swoim domu, korzysta ze smartphona tam, gdzie właśnie w danym momencie są: park, biuro, a nawet samochód podczas stania w korku.

Proponuję kursy języka angielskiego on-line: leksykalno-gramatyczny / konwersacyjny / certyfikatowy / maturalny / ośmioklasisty / specjalistyczny.

Cennik:
       Cena lekcji 60 minutowej do uzgodnienia indywidualnie, proszę o kontakt --- TUTAJ ---

Lekcja próbna (60 min) - gratis!

Serdecznie zapraszam!