Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybierz język:

Zabawa z angielskim

Umożliwia Państwu ćwiczenie porozumiewania się w języku angielskim poprzez pisanie wypracowań, które mogą zostać sprawdzone przez doświadczonego lektora.

 

"Writing Practice" powstało z myślą o osobach, które:

* chcą przełamać barierę w sobie i wreszcie zacząć mówić,

* nie mają możliwości kontynuowania nauki języka angielskiego na kursie, a chcieliby pamiętać to, czego się nauczyli oraz mieć kontakt z językiem,

* wciąż się uczą i chcą się sprawdzić,

* języka angielskiego używają głównie w korespondencji i chcą poćwiczyć umiejętność pisania,

* są amatorami języka angielskiego i chcą świetnie się bawić.

 baw się

 

Dlaczego warto ćwiczyć umiejętność językową, jaką jest pisanie? Odpowiedź tutaj.
Jak zabrać się do pisania? Odpowiedź tutaj.

Baśnie

Baśnie towarzyszą nam od samych narodzin. Bez względu na to, czy są w postaci tych czytanych przez rodziców, oglądanych w telewizji, słuchanych w radio lub na płycie, opowiadanych przez babcię lub dziadka, zawsze sprawiają przyjemność.

Story Talking

Powstało z myślą o tej właśnie przyjemności. Każdy chętny może być jednym z wielu autorów jednej bajki. Wystarczy wybrać tytuł, który Cię interesuje, przeczytać, co napisali inni oraz kontynuować opowiadanie na swój sposób. Można też zacząć te, które nie ma jeszcze wpisów. Istnieje także możliwość sprawdzenia Twojego fragmentu przez doświadczonego lektora.

 baw się

 

Dlaczego warto ćwiczyć umiejętność językową, jaką jest pisanie? Odpowiedź tutaj.
Jak zabrać się do pisania? Odpowiedź tutaj.

Rozmowy kontrolowane

W naszym życiu są takie sytuacje, w których zawsze mówimy mniej więcej to samo. Usługa „Dialogue Writing” umożliwia Państwu przećwiczenie zwrotów i struktur językowych przydatnych w tych sytuacjach. Wystarczy tylko wyobrazić sobie, że znajdujemy się w jednej z  nich i zapisać nasze wypowiedzi wraz z  wyimaginowanymi reakcjami naszych rozmówców. Ponadto, doświadczony lektor może sprawdzić poprawność językową Państwa pracy.

Niecodzienność

Oprócz ćwiczenia dialogów w zwykłych sytuacjach, proponuję również pobawić się w konwersacje w tych mniej powszechnych, np. gdy złapiemy gumę w drodze na ważne spotkanie i musimy zadzwonić do szefa i go o tym poinformować, albo gdy nasza teściowa chce przyjechać na całe dwa miesiące w odwiedziny i chcemy ją od tego pomysłu odwieść. Zapewniam, że zabawa jest przednia, a możliwości nieograniczone. Wystarczy tylko dać ponieść się fantazji!

 baw się

 

Dlaczego warto ćwiczyć umiejętność językową, jaką jest pisanie? Odpowiedź tutaj.
Jak zabrać się do pisania? Odpowiedź tutaj.

Odsłon artykułów:
424390

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.